fbpx

Kontakty

obchod@dvereshop.cz

+420 234 076 560

+420 733 298 180

Adresa

Paříkova 354/5, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Otevírací Doba

PO-PÁ: 10:00-18:00
SO-NE: Po domluvě

5 jednoduchých kroků při nákupu dveří Profildoors

5 jednoduchých kroků při nákupu dveří Profildoors

Nezbytné kroky, které pomohou ušetřit čas při rekonstrukci

1
Výběr modelu

V průběhu rekonstrukce je nutné vybrat dveře podle designu a barvy. Vybírat je možné v katalogu nebo osobně v showroomu. Často si klienti přinášejí designový projekt a pro výběr barvy si s sebou berou vzorky podlahových krytin nebo tapet. Naši zaměstnanci poskytnou poradenství ohledně odstínů povrchových úprav a jejich odpovídající RAL kódy. Dále společně proberete systémy otevírání a konstrukce jednotlivých řešení na základě Vašeho projektu.

2
Zaměření

Kvalifikovaný odborník musí provést odborné zaměření. Na předem dohodnutý termín přijede zaměřovací technik, zaměří stavební otvory a v případě potřeby poskytne doporučení. To je nezbytné pro správný výpočet přesné ceny materiálu, výrobků a případně i dodatečných prací, jaké jsou podříznutí či zakázkové úpravy šité na míru pro konkrétní stavební otvory.

3
Smlouva a záloha

Sestavujeme kupní smlouvu, v níž jsou sepsány práva a povinnosti, ceny, termíny a veškeré specifikace. Ve specifikaci jsou uvedeny nejen názvy a množství dveřních křídel, ale také jejich rozměry, kování a případné doplňky. Po úhradě zálohy potvrzujeme objednávku u výrobce.

4
Dodání

Když je objednávka připravena, dohodneme termín doručení. Veškeré výrovky jsou v továrním obalu, který je nutno zkontrolovat. Objednávka nyní čeká pouze na montáž.

5
Montáž

Když je vše připraveno k montáži, zkontrolujeme (osobně nebo online) připravenost stavebních otvorů a dohodneme čas provedení montážních prací. Po dokončení montáže poskytujeme záruční i pozáruční servis.

POPTAT CENU