fbpx

SYSTÉMY OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Coupe

Posuvné dveře po stěně jsou principem otevírání dveří, který zná každý. Provedení systému může být s jedněmi nebo dvěma dveřmi, přičemž tyto se provádějí jak uvnitř otvoru, tak vně otvoru. U dvoukřídlého systému jsou panely uvnitř otvoru na stejné linii a každý panel je po otevření skrytý uvnitř stěny.

K-Push

Skrytý instalační systém pro posuvné dveře, který funguje pomocí speciálního rámu namontovaného do stěny. Skryje celé dveřní křídlo, takže se dveře neotevřou jako obvykle. Díky tomu dveře nezaberou prakticky žádné místo a užitný prostor se výrazně šetří.

Magic Uniq

Posuvný systém Magic Uniq je ve svém segmentu jedinečný a poskytuje všechny technologické výhody systému Magic a také umožňuje použití systému s rozpočtovými rámovými panely standardních velikostí. Tato možnost designu organicky zapadne do moderního interiéru a umožní vám navrhnout dveře nestandardním způsobem.

Invisible Infinity

Skrytá schránka INVISIBLE INFINITY (INVISIBLE REVERSE INFINITY) s novými funkcemi se stane tou nejlepší možností při tvorbě interiéru. Dveře „pod strop“ bez horního překladu nebo obložení umožňují vizuálně zvýšit výšku a zachovat jednu rovinu stropu dvou místností oddělených dveřmi, což je důležité zejména pro moderní interiéry.

Book

Systém otevírání, ve kterém je dveřní křídlo rozděleno na dvě asymetrické části. Při otevření dveří se laloky křídel složí a posunou na jednu stranu.

Wave

Obdélník v obdélníku, rovina v rovině. Dveřní křídlo PROFILDOORS s inovativním řešením WAVE. Dokonale integrovaná do dveří, nevyčnívá ani při otevřených dveřích: klika již není překážkou pro procházející osoby.

Invisible

Konstrukce rámu tohoto systému umožňuje instalovat dveřní křídlo v jedné rovině se stěnou, bez orámování otvoru lištami, čímž vytváří efekt neviditelných dveří, který lze vylepšit, pokud stěna obsahuje barvu nebo texturu, která se neliší od textury nebo barvy dveří.

Invisible Reverse

Systém skrytých dveří je dnes jedním z nejdůležitějších řešení interiérového designu. Donedávna platilo omezení – dveře bylo možné instalovat pouze s otevíráním ven. Nový systém Invisible Reverse byl navržen speciálně pro vyřešení tohoto problému – nyní mají dveře možnost otevřít se uvnitř otvoru.

POPTAT CENU

  KOMPLETNÍ NABÍDKA  PRO NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMŮ

  Kromě interiérových dveří nabízíme i další výrobky.

  VCHODOVÉ DVEŘE

  INTERIÉROVÉ DVEŘE

  POSUVNÉ PŘÍČKY

  CELOSKLENĚNÉ PŘÍČKY

  HLINÍKOVÉ DVEŘE

  PODLAHY

  PODLAHOVÉ LIŠTY

  DEKORAČNÍ LIŠTY

  ZAMĚŘENÍ OD NÁS

  Zanechte nám kontakt a náš zaměřovací technik se Vám ozve a domluví s Vámi termín zaměření a konzultace 

  Co získáte zaměřením?

  N

  Přesné rozměry stavebních otvorů pro Vaši stavbu

  N

  Přesnou cenovou nabídku pro porovnání s konkurencí

  N

  Individuální konzultaci ohledně Vašeho projektu našim specialistou

  N

  Včasné upozornění na případné nesrovnalosti v projektu

  N

  Ušetříte případné zbytečné náklady za vícepráce

  CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

  “Děkujeme za hezké a hlavně kvalitní dveře. S montáží a servisem jsme byli opravdu spokojeni. ”

  Eva K.

  “Doporučuji zastavit se na prodejně, kde milý personál všechno ukáže a vysvětlí. S dodáním jsem byla moc spokojená. ”

  Martina H.

  “Velmi mě překvapil termín dodání. Za super cenu krásné dveře.”

  Martin S.

  NÁŠ SHOWROOM

  U nás na showroomu najdete velký výběr modelů, povrchů a dveřních systémů. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o kvalitě použitých materiálů a společně najdeme nejlepší řešení pro Vaše bydlení.

  Zavolejte nám:

  +420 234 076 560

  JSTE DEVELOPER?

  Pro Vás máme speciální B2B program. Nabízíme pro Vás kompletní servis včetně montáží a jsme připraveni být pro Vás spolehlivým partnerem od menších po velké projekty včetně hotelových systémů.

  Kontaktujte nás

   KONTAKTY

   +420 234 076 560

   Paříkova 354/5, 190 00 Praha 9 - Vysočany

   obchod@dvereshop.cz

   Otevírací doba

   PO-PÁ: 8:00 – 18:00

   SO-NE: Po domluvě